avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 144 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Bună ziua Am o firma de construcții înființată ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Bună ziua Am o firma de construcții înființată din 2015. ...

Bună ziua
Am o firma de construcții înființată din 2015.
În 2019 am avut de plătit la Anaf o suma cam mare de plata și nu am mai putut plăti datoriile și s-a pus oprire pe contul firmei.
Exista cu fondurile europene nerambursabile vreo soluție și pt firmele inactive, pt a debloca firma?
Va mulțumesc

Alte discuții în legătură

Poprire p econt de la anaf geo_v geo_v buna ziua! am urmatoarea problema: anaf-ul mi-a pus poprire pe conturi, in urma unei datori acumulate printr-o firma pe care am avut-o( acum in insolventa). ... (vezi toată discuția)
Contestatie la executare. valy01 valy01 Buna ziua, am avut un credit la banca P. pe care l-am plătit o perioada; au intervenit probleme financiare și nu am mai putut plătii; au declarat creditul ... (vezi toată discuția)
Societate care a accesat fonduri europene, poprire cont bancar animis animis Buna ziua, Va rog daca ma ajutati cu o problema: am accesat fonduri UE dar inainte de finalizarea proiectului am avut control (care s-a finalizat cu o decizie ... (vezi toată discuția)