Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua,am dori pt o masina GR 83 MDY sau GR 83 MAD ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua,am dori pt o masina GR 83 MDY sau GR 83 MAD ,dar nu ...

Buna ziua,am dori pt o masina GR 83 MDY sau GR 83 MAD ,dar nu stiu daca este liber ca acum doi ani cand am inscris o masina nu era liber MDY sau MAD
Puteti verifica online disponibilitatea numărului pe care il doriti pe site-ul celor de la drpciv.