avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 761 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua,am dori pt o masina GR 83 MDY sau GR 83 MAD ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua,am dori pt o masina GR 83 MDY sau GR 83 MAD ,dar nu ...

Buna ziua,am dori pt o masina GR 83 MDY sau GR 83 MAD ,dar nu stiu daca este liber ca acum doi ani cand am inscris o masina nu era liber MDY sau MAD
Cel mai recent răspuns: Eu.Ro.Lex & Av. Martin Vasile Emil , Avocat 10:27, 13 Octombrie 2020
Puteti verifica online disponibilitatea numărului pe care il doriti pe site-ul celor de la drpciv.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Se poate inmatricula o mașină cu certificatul de înmatriculare ... Eduard2628 Eduard2628 Se poate inmatricula o mașină cu certificatul de înmatriculare înstrăinat? (vezi toată discuția)
Pasi pentru radiere si pastrare numere pentru alt autoturism Marius2904 Marius2904 Buna ziua! Am urmatoarea speta: 1) am un autovehicul cu care am facut accident,se poate repara, dar costa peste valoarea ei. Este depozitat la maica mea la ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! am cumparat o masina anul trecut in octombrie, masina ... Livale Livale Buna ziua! Am cumparat o masina anul trecut in octombrie, masina a fost inregistrata la primarie. Nu am ajuns inca la DRPCIV pentru inmatricularea ... (vezi toată discuția)