Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua. De curand am fost la tribunal, Sectie: ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua. De curand am fost la tribunal, Sectie: Secţia I Penală ...

Buna ziua.
De curand am fost la tribunal, Sectie: Secţia I Penală - Camera Preliminara / Fond, pentru confirmare renunţare urmărire penală (art. 318 alin. 12 NCPP) si s-a solutionat prin admiterea cerererii de renuntare la urmarire penala, pe portalul just fiind afisat: Document: Încheiere finală (dezinvestire) 13.09.2020. As dori sa stiu daca mai exista acte de procedura de comunicat catre mine si in cat timp ar trebui sa ajunga, Mentionez ca odata cu citatia de la tribunal in care mi s-a comunicat cand trebuie sa ma prezint, am primit si de la DIICOT 3 foi in care mi s-au comunicat cheltuielile judiciare si confirmarea renuntarii la urmarire.
Va multumesc.
O sa primiti incheierea prin care s-a confirmat solutia de renuntare dispusa de proc. diicot.
Urmeaza, daca e de o luna.
Va multumesc pentru raspuns. O seara frumoasa!