Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Schimbare furnizor energie electrica
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Schimbare furnizor energie electrica

Am avut contract de energie electrica la Otto gaz. Nu stiu exact motivul, cred ca nu au mai avut licenta, am fist preluati de Premiere Energy in ianuarie 2020, am facut contract valabil 1 an. As vrea sa ma mut la Enel, ei aj zis ca e lege de prin iunie cum ca am voie sa ma mut cand vreau, fara sa am probleme din partea Premiere Energy, chiar daca sunt inca sub contractul cu ei. Este adevarat? Pot sa ma mut cand vreau? Multumesc anticipat
Schimbarea furnizorului de energie
[ link extern ]