Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna dimineața Am problema destul de delicata,fiica ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna dimineața Am problema destul de delicata,fiica mea a fost ...

Buna dimineața
Am problema destul de delicata,fiica mea a fost violata si faptasul și-a recunoscut vina dar este minor si este arestat. Incidentul s-a petrecut la Iași acum avem pe rol procesul. Nu stiu ce trebuie sa fac. Va multumesc din suflet.
~ Conținut șters la cerere ~
Trebuie sa stiti ca viol este prin utilizarea fortei, amenintarea cu forta sau prin santaj. Relatii sexuale liber consimtite nu constituie viol.
tgeorgescu, utilizator
Stiu ce inseamna viol