avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 646 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua, am susținut proba teoretica pentru ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua, am susținut proba teoretica pentru permisul de conducere ...

Buna ziua, am susținut proba teoretica pentru permisul de conducere la Târgu Mureș și aș dori să dau traseul la Cluj Napoca unde îmi voi face un fotant deoarece la Mureș se examinează pe alte criterii decât cunoștințele. Cum as putea sa fac să-mi mut dosarul de la Mureș la Cluj ? Mulțumesc frumos.

Alte discuții în legătură

catre politia rutiera a municipiului targu-mures gsmbarany gsmbarany PLANGERE In data de 25.08.2009, ma aflam la domiciliu mai sus mentionat, iar in jurul orei 15:00 am fost cautat de un echipaj de politie format ... (vezi toată discuția)
Dosar pierdut? ce este de facut? todoran_flo todoran_flo Buna ziua, Povestea mea incepe in mai 2008 cand am avut un accident in cluj napoca.am atipit la volan si am intrat pe contrasens lovind un taxi. singurul ... (vezi toată discuția)
Vorbitoare de limbã francezã avocat maiso85 maiso85 Buna ziua, eu sunt franceză şi vreau să cumpăr o căsuţă mică vacanţă în România, în regiunea Mureş. Caut un avocat de limbă franceză să mă ... (vezi toată discuția)