Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... VREAU SA INTREB DACA IF II PFA PRIMESC SPRIJINUL DE ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

VREAU SA INTREB DACA IF II PFA PRIMESC SPRIJINUL DE 2000EURO ...

VREAU SA INTREB DACA IF II PFA PRIMESC SPRIJINUL DE 2000EURO DE LA SAT IMM.
Buna ziua
Termenul de depunere a dosarelor a expirat.
Initial termenul a fost 16octombrie si apoi a fost prelungit pana la 21 octombrie 2020.