Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... C.A.R. Pensionari
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

C.A.R. Pensionari

Bună seara!
În cadrul unui CAR al pensionarilor sunt remunerați încasatorii/casierii din teritoriu? Vă mulțumesc.
miamariaa96, utilizator
asta se stabileste de catre organele de conducere ale asociatiei, nu prevede legea nici ca trebuie nici ca nu trebuie renumerati, poti actiona si neplatiti daca ei accepta sa faca asta....