Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara, soțul meu când l am cunoscut avea ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara, soțul meu când l am cunoscut avea datorii la banca ...

Buna seara, soțul meu când l am cunoscut avea datorii la banca daca divorțez de el banca o sa poată să îmi ia casa?
casa dvs, nu. Daca aveti bunuri in comun, partea sotului, poate fi urmarita pt a se recupera cat datoreaza sotul.