Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Restituire permis auto .Buna ziua.va rog sa imi ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Restituire permis auto .Buna ziua.va rog sa imi spuneti la amanarea aplicarii pedepsei exact cu ce documente trebuie sa ma prezint la rutiera pentru ami restitui permisul.mentionez ca au trecut acele 10 zile ai nu sa facut recurs.multumesc

Restituire permis auto .
Sunt in aceasi situatie! Daca stii ceva te rog zi-mi si mie!
Mersi
Copia minutei cu definitiva.adica dupa ce au trevut acele 10 zile .si primele hartii care iti vin acasa de la tribunal.atat.azi am rezolvat si eu.

BeBeLuShuL a scris:

Sunt in aceasi situatie! Daca stii ceva te rog zi-mi si mie!
Mersi