avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 472 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Restituire permis auto .Buna ziua.va rog sa imi ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Restituire permis auto .Buna ziua.va rog sa imi spuneti la amanarea aplicarii pedepsei exact cu ce documente trebuie sa ma prezint la rutiera pentru ami restitui permisul.mentionez ca au trecut acele 10 zile ai nu sa facut recurs.multumesc

Restituire permis auto .
Cel mai recent răspuns: Florinelll89 , utilizator 18:11, 13 Noiembrie 2020
Sunt in aceasi situatie! Daca stii ceva te rog zi-mi si mie!
Mersi
Copia minutei cu definitiva.adica dupa ce au trevut acele 10 zile .si primele hartii care iti vin acasa de la tribunal.atat.azi am rezolvat si eu.

BeBeLuShuL a scris:

Sunt in aceasi situatie! Daca stii ceva te rog zi-mi si mie!
Mersi

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua , in urma cu 3 ani am condus un auto neînmatriculat ... stefanstanciu 97 stefanstanciu 97 Buna ziua , in urma cu 3 ani am condus un auto neînmatriculat bineînțeles aceasta fapta a avut drept consecință suspendarea permisului de conducere . ... (vezi toată discuția)
Permis auto preschimbat în uk Dani t Dani t Salut Am o problema și va scriu în vederea de a ma ajuta. Am fost în UK anul trecut și am lucrat ca șofer, permisul meu de conducere fiind de incepator. ... (vezi toată discuția)
Amanarea aplicării pedepsei . DerekA DerekA Buna seara ! Intrebarea mea este: Astazi am avut sedinta de judecata pentru conducerea unui autovehicul sub influenta bauturilor alcoolice. Solutie: Amanarea ... (vezi toată discuția)