Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Buna seara,sunt functionar public de executie si as ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Buna seara,sunt functionar public de executie si as vrea sa-mi ...

Buna seara,sunt functionar public de executie si as vrea sa-mi iau 3 luni de concediu fara salariu si sa merg in Austria sa lucrez angajat cu forme legale.Este posibil acest lucru?Va multumesc .!
Este posibila o astfel de situatie.