Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Dosar pensie Bună seara, doresc să vă adresez ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Dosar pensie Bună seara, doresc să vă adresez următoarea ...

Dosar pensie
Bună seara, doresc să vă adresez următoarea întrebare:
Dacă ulterior depunerii dosarului de pensionare, apar modificări legislative la calculul pensiei , pensia se va calcula ţinând cont de legislaţia în vigoare la dat depuneii cererii de pensionare sau în baza legii modificate_
La data depunerii cererii.