Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua. Am depus dosarul pentru alocația copilului ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua. Am depus dosarul pentru alocația copilului dupa 18 ...

Buna ziua. Am depus dosarul pentru alocația copilului dupa 18 luni. Imi puteti spune daca va primi banii si pe aceste 18 luni ,Sau doar de când am depus dosarul. Va multumesc
Veti primi din urma pe cel mult 12 luni .