avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1907 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Adeverință de încadrare în grupă.
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Adeverință de încadrare în grupă.

Bună ziua! Am nevoie de o adeverință de încadrare în fostele grupe de muncă I și II. Nu cred că este trecută grupa în cartea de muncă iar firma ROMFOR BOLDESTI SCĂIENI este radiată din 2015 și nu am idee unde sunt arhivele... Dacă ma poate ajuta cineva vă rog?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 20:25, 2 Decembrie 2020
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Luati legatura cu lichidatorul ANDREI IOAN IPURL

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Despre acte de pensionare Nastase Marius Nastase Marius Buna seara, unde pot gasi arhiva de la Schela foraj Scaieni? Mama a lucrat intre anii 1982-1985... Va rog ajutati-ma. (vezi toată discuția)
Carnet de muncã pierdut tomileia tomileia Buna ziua , sotul meu este bolnav si trebuie sa se pensioneze pe caz de boala ,dar i s-a pierdut cartea de munca ,a disparut din arhiva ITM-ului,si-au mutat ... (vezi toată discuția)
Identificare grupei pe cartea de munca iulia8868@gmail.com iulia8868@gmail.com Am lucrat 9 ani la Schela Foraj Scaieni (1983-1991).Unde pot identifica grupa pe perioada respectiva? Intre timp Schela Scaieni s-a desfiintat? Multumesc (vezi toată discuția)