Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Adeverință de încadrare în grupă.
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Adeverință de încadrare în grupă.

Bună ziua! Am nevoie de o adeverință de încadrare în fostele grupe de muncă I și II. Nu cred că este trecută grupa în cartea de muncă iar firma ROMFOR BOLDESTI SCĂIENI este radiată din 2015 și nu am idee unde sunt arhivele... Dacă ma poate ajuta cineva vă rog?
Luati legatura cu lichidatorul ANDREI IOAN IPURL