avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 833 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Despre acte de pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Despre acte de pensionare

Buna seara, unde pot gasi arhiva de la Schela foraj Scaieni? Mama a lucrat intre anii 1982-1985... Va rog ajutati-ma.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:49, 3 Octombrie 2019
Incercati sa luati legatura cu cei de la SC A & ARHIVE CENTER SRL- DEŢINĂTOR DE ARHIVĂ AL SC ROMFOR SA BOLDEŞTI-SCĂENI

ROMFOR SA este o societate cu capital privat formată în baza prevederilor Legii nr. 31/1990 în societate comercială pe acțiuni din fosta denumire "FORAJ - SONDE Boldești Scăieni".
Multumesc. Ei au preluat sigur? Ca am vorbit cu ei si nu stiau mai nimic. Iar asta ma cam pus pe ganduri.

Cornel Vasile a scris:

Incercati sa luati legatura cu cei de la SC A & ARHIVE CENTER SRL- DEŢINĂTOR DE ARHIVĂ AL SC ROMFOR SA BOLDEŞTI-SCĂENI

ROMFOR SA este o societate cu capital privat formată în baza prevederilor Legii nr. 31/1990 în societate comercială pe acțiuni din fosta denumire "FORAJ - SONDE Boldești Scăieni".

Vedeti acest link
[ link extern ] /

sau

Lichidatorul judiciar Andrei Ioan IPURL
[ link extern ]
Ultima modificare: Joi, 3 Octombrie 2019
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

adeverință de încadrare în grupă. Georgiana333 Georgiana333 Bună ziua! Am nevoie de o adeverință de încadrare în fostele grupe de muncă I și II. Nu cred că este trecută grupa în cartea de muncă iar firma ... (vezi toată discuția)
Schela de foraj bucuresti - necesar adeverinta 61dan 61dan buna ziua. sunt in situatia in care am nevoie de adeverinta pentru dosarul de pensionare pentru perioada lucrata in anul 1983 la Schela de Foraj Bucuresti. Am ... (vezi toată discuția)
Unde gasesc arhivele pentru schela foraj extractie braila? brazil20 brazil20 Stiti cumva unde pot gasi aceste arhive? Vb. in numele mamei mele care doreste o adeverinta de vechime pentru pensionare. Am fost in combinatul de la Braila ... (vezi toată discuția)