Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Despre acte de pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Despre acte de pensionare

Buna seara, unde pot gasi arhiva de la Schela foraj Scaieni? Mama a lucrat intre anii 1982-1985... Va rog ajutati-ma.
Incercati sa luati legatura cu cei de la SC A & ARHIVE CENTER SRL- DEŢINĂTOR DE ARHIVĂ AL SC ROMFOR SA BOLDEŞTI-SCĂENI

ROMFOR SA este o societate cu capital privat formată în baza prevederilor Legii nr. 31/1990 în societate comercială pe acțiuni din fosta denumire "FORAJ - SONDE Boldești Scăieni".
Multumesc. Ei au preluat sigur? Ca am vorbit cu ei si nu stiau mai nimic. Iar asta ma cam pus pe ganduri.

Cornel Vasile a scris:

Incercati sa luati legatura cu cei de la SC A & ARHIVE CENTER SRL- DEŢINĂTOR DE ARHIVĂ AL SC ROMFOR SA BOLDEŞTI-SCĂENI

ROMFOR SA este o societate cu capital privat formată în baza prevederilor Legii nr. 31/1990 în societate comercială pe acțiuni din fosta denumire "FORAJ - SONDE Boldești Scăieni".

Vedeti acest link
[ link extern ] /

sau

Lichidatorul judiciar Andrei Ioan IPURL
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic