avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 748 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua Va rog sa ma ajutati intr-o speta. O ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua Va rog sa ma ajutati intr-o speta. O persoana, licentiat ...

Buna ziua
Va rog sa ma ajutati intr-o speta.
O persoana, licentiat in administratie publica si cu un master finante banci, poate fi angajat ca economist?
daca se poate, va rog sa imi indicati si cadrul legal.
Multumesc

Alte discuții în legătură

Cerinte incadrare studii superioare contabil! ctinagl ctinagl Buna ziua, Va rog sa ma ajutati in privinta unei probleme. Am terminat in 2008 specializarea Informatica Economica din cadrul Facultatii de Stiinte Economice ... (vezi toată discuția)
Masterat in alt domeniu. legala angajarea ca inginer? AlinMandrica AlinMandrica Buna ziua. O persoana cu studii de licenta in domeniul Finante-banci, dar cu masterat in domeniul Ingineriei alimentare, poate sa fie angajata in cadrul ... (vezi toată discuția)
Recunoastere vechime matrescu matrescu Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu un punct de vedere in urmatoarea speta. Am lucrat intr-o intitutie bancara din anul 1993-23 aug 2013 pe functia de ... (vezi toată discuția)