Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna.ziua! Am si eu o intrebare legata de tichetele de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna.ziua! Am si eu o intrebare legata de tichetele de vacanță.Am ...

Buna.ziua!
Am si eu o intrebare legata de tichetele de vacanță.Am lucrat numai.o lună in anul 2020.Am dreptul la.tichete de vacanță sau nu pe pe acest an?Mulțumesc.
Aveti dreptul proportional cu perioada lucrata.