avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 265 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna.ziua! Am si eu o intrebare legata de tichetele de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna.ziua! Am si eu o intrebare legata de tichetele de vacanță.Am ...

Buna.ziua!
Am si eu o intrebare legata de tichetele de vacanță.Am lucrat numai.o lună in anul 2020.Am dreptul la.tichete de vacanță sau nu pe pe acest an?Mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:16, 9 Decembrie 2020
Aveti dreptul proportional cu perioada lucrata.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vouchere de vacanta nataliaz nataliaz Buna ziua! Am depus demisia in 2 aprilie 2020, decizia de incetare s-a facut cu data de 15.07.2020 In data de 05.08.2020 am primit notificare de la firma de ... (vezi toată discuția)
Tichete de vacanță pentru fost salariat alexandra_draghici24 alexandra_draghici24 Buna ziua aveti idee daca pot beneficia de tichete de vacanta pe anul 2020 daca am lucrat pana in data de 4 aprilie ?Am fost asistent personal 2 ani si 7luni ... (vezi toată discuția)
Bună ziua. Întrebarea e în legătură cu tichetele de vacanta. ... meliandreea meliandreea Bună ziua. Întrebarea e în legătură cu tichetele de vacanta. Soțul s-a angajat la scoala (instituție de invatamant) în luna decembrie 2020. As vrea sa ... (vezi toată discuția)