Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Poate avea cineva pensie de urmas daca nu a fost ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Poate avea cineva pensie de urmas daca nu a fost căsătorită ...

Poate avea cineva pensie de urmas daca nu a fost căsătorită legal iar decedatul nu a muncit decat zilier la ferma cum era inainte.
Nu.