Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Cont trezorerie
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Cont trezorerie

Oare cum as putea sa deschid un cont la trezorerie in modalitate online? Mentionez ca am semnatura electronica.
tudoru, utilizator
Bună ziua,

Nu cred că puteți deschide un cont de trezorerie online, ci doar fizic.
Avocat Sebastian Murariu, Avocat
tinand cont de situatia generata de pandemia covid si de existenta ordonantei de urgenta OUG 38/2020 prin care institutiile publice sunt obligate sa accepte inscrisurile cu semnanatura electronica, ma gandea ca poate exista vreo astfel de posibilitate.
tudoru, utilizator