avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 930 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Cont trezorerie
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Cont trezorerie

Oare cum as putea sa deschid un cont la trezorerie in modalitate online? Mentionez ca am semnatura electronica.
Ultima modificare: Vineri, 18 Decembrie 2020
tudoru, utilizator
Cel mai recent răspuns: tudoru , utilizator 14:38, 18 Decembrie 2020
Bună ziua,

Nu cred că puteți deschide un cont de trezorerie online, ci doar fizic.
Ultima modificare: Vineri, 18 Decembrie 2020
Avocat Sebastian Murariu, Avocat
tinand cont de situatia generata de pandemia covid si de existenta ordonantei de urgenta OUG 38/2020 prin care institutiile publice sunt obligate sa accepte inscrisurile cu semnanatura electronica, ma gandea ca poate exista vreo astfel de posibilitate.
Ultima modificare: Vineri, 18 Decembrie 2020
tudoru, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Conditii aga fara prezenta fizica corina.onisor corina.onisor Buna ziua, Care sunt modalitatile legale prin care se poate tine AGA fara prezenta fizica ( membrii sunt in toata tara) si cum se poate desfasura votul astfel ... (vezi toată discuția)
Comunicare defectuoasa cu instanta prin intermediul emailului si semnatura electronica calificata Lucian P. Lucian P. Buna ziua, Am trimis la judecatorie, prin intermediul emailului, o plangere contraventionala pentru anularea unei amenzi aplicata de IJJ Constanta. Odata ... (vezi toată discuția)