avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 459 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Zile concediu pontate gresit de angajator !
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Zile concediu pontate gresit de angajator !

Buna ziua,

In cazul in care s-au operat in Revisal mai multe zile de concediu aferent anului acesta (datorita unei erori ), dar fizic exista cereri de concediu pentru mai putine zile , ce as putea sa fac ?
Retroactiv se pare ca nu se mai poate face nimic !
Ultima modificare: Miercuri, 30 Decembrie 2020
Cosmin Oncescu, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:51, 30 Decembrie 2020
In Revisal nu se opereaza zilele de CO, ci numai CFP.

Despre care este vorba?
Ultima modificare: Miercuri, 30 Decembrie 2020
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Data incetarii suspendarii in revisal iirina_19 iirina_19 Am un contract suspendat in perioada 19.10-18.11(23 zile fara plata) si am trecut in revisal data inceput suspendare=19.10(prima zi de concediu fara plata) si ... (vezi toată discuția)
Bună ziua ! vă rugăm frumos să ne ajutați cu un sfat, cum ... oanaportar oanaportar Bună ziua ! Vă rugăm frumos să ne ajutați cu un sfat, cum să procedăm în cazul nostru ? În luna iunie 2021, un angajat a aplicat viza CFP cu ... (vezi toată discuția)
Completare revisal : salariu incadrare sau realizat? Silvia Dumitru Silvia Dumitru Buna ziua, Revin cu rugamintea sa ma ajutati (am postat subiectul in alt topic dar nu mi s-a raspuns) 1.Pentru luna august avem : Ex.Salariu incadrare = ... (vezi toată discuția)