Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Zile concediu pontate gresit de angajator !
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Zile concediu pontate gresit de angajator !

Buna ziua,

In cazul in care s-au operat in Revisal mai multe zile de concediu aferent anului acesta (datorita unei erori ), dar fizic exista cereri de concediu pentru mai putine zile , ce as putea sa fac ?
Retroactiv se pare ca nu se mai poate face nimic !
Cosmin Oncescu, utilizator
In Revisal nu se opereaza zilele de CO, ci numai CFP.

Despre care este vorba?
Cornel Vasile, Consilier juridic