Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Este minuta sau hotararea judecatoreasca??
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Este minuta sau hotararea judecatoreasca??

Detaliati nelamurirea dvs.

Cornel Vasile a scris:

Detaliati nelamurirea dvs.
prima foaie copia extras penala scrie stimate domn va comunicam copia extras penala nr si a doua foaie scrie PENTRU ACESTE MOTIVE IN NUMELE LEGII HOTARASTE ce scria in portal cu apel in 10 zile intreb este minuta sau hotararea judecatoreasca??
Vroiam sa stiu sigur ce este minuta sau hotararea??
Din ce spuneti dvs , scrie extras si nu hotarare ....

obs.
Voi muta topicul in sectiunea referitoare la Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac
Cornel Vasile, Consilier juridic
Minuta.

Dor72 a scris:

Cornel Vasile a scris:

Detaliati nelamurirea dvs.
prima foaie copia extras penala scrie stimate domn va comunicam copia extras penala nr si a doua foaie scrie PENTRU ACESTE MOTIVE IN NUMELE LEGII HOTARASTE ce scria in portal cu apel in 10 zile intreb este minuta sau hotararea judecatoreasca??