avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 456 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Este minuta sau hotararea judecatoreasca??
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Este minuta sau hotararea judecatoreasca??

Este minuta sau hotararea judecatoreasca??
Cel mai recent răspuns: Dor72 , utilizator 14:19, 4 Martie 2021
Detaliati nelamurirea dvs.


Cornel Vasile a scris:

Detaliati nelamurirea dvs.
prima foaie copia extras penala scrie stimate domn va comunicam copia extras penala nr si a doua foaie scrie PENTRU ACESTE MOTIVE IN NUMELE LEGII HOTARASTE ce scria in portal cu apel in 10 zile intreb este minuta sau hotararea judecatoreasca??
Vroiam sa stiu sigur ce este minuta sau hotararea??
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Din ce spuneti dvs , scrie extras si nu hotarare ....

obs.
Voi muta topicul in sectiunea referitoare la Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac
Ultima modificare: Joi, 31 Decembrie 2020
Cornel Vasile, Consilier juridic
Minuta.

Dor72 a scris:



Cornel Vasile a scris:

Detaliati nelamurirea dvs.
prima foaie copia extras penala scrie stimate domn va comunicam copia extras penala nr si a doua foaie scrie PENTRU ACESTE MOTIVE IN NUMELE LEGII HOTARASTE ce scria in portal cu apel in 10 zile intreb este minuta sau hotararea judecatoreasca??


Alte discuții în legătură

Hotarare definitiva si irevocabila? JosefC JosefC Buna seara.Am si eu o intrebare : dupa ce se da hotararea judecatoreasca, scrie \\" cu drept de recurs in X zile \\"...Daca in decurs de \\"x\\" zile nu se ... (vezi toată discuția)
Pretentie restituire imprumut Gyodesign Gyodesign Buna ziua am o problema si vin la dvs. pentru o lamurire. Am lucrat in strainatate la negru o perioada.Bineinteles ca fiind la negru,in timp au fost uitate ... (vezi toată discuția)
Executare silita ? cine hotaraste aceasta executare silita? nu trebuie hotarare judecatoreasca? alinnacc alinnacc ma intereseaza cine hotaraste aceasta \\" Executare Silita\\" as vrea sa stiu daca este o hotarare a judecatoriei ori ...si in baza a ce se poate hotari ... (vezi toată discuția)