Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Profesia de "mediator"
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Profesia de "mediator"

As vrea sa stiu unde si cand se fac cursuri de pregatire pentru aceasta profesie.
Apropos,in titlul nu trebuie sa apara ghilimelele pentru ca e vorba de o profesie care chiar exista(reglementata de legea 192/2006),o profesie liberala in curs de consacrare pe meleagurile noastre mioritice.X-(
Detalii la www.medierea.ro,pe forum.:D
Zeno Daniel Sustac, Avocat