Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Bună ziua,pot renunța la calitatea de administrator ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Bună ziua,pot renunța la calitatea de administrator al unei ...

Bună ziua,pot renunța la calitatea de administrator al unei societăți care a accesat fonduri prin programul start-up,? menționez că firma funcționează deja de câteva luni prin acest program
Sigur. Dar raspunderea subzista.
Și în acest caz pot candida pentru un post in M.A.I?

carotela a scris:

Bună ziua,pot renunța la calitatea de administrator al unei societăți care a accesat fonduri prin programul start-up,? menționez că firma funcționează deja de câteva luni prin acest program

Și în acest caz pot candida pentru un post in structura M.A.I.? Mulțumesc !!

trandafir2 a scris:

Sigur. Dar raspunderea subzista.

De ce nu? Sigur ca da.