Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! HG 250/1992 se aplica in ceea ce priveste ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! HG 250/1992 se aplica in ceea ce priveste concediul ...

Buna ziua! HG 250/1992 se aplica in ceea ce priveste concediul de odihna si pt functionarii publici si pt personalul contractual dintr-o primarie?
HG 250/1992 se aplica in ceea ce priveste concediul de odihna pentru personalul contractual dintr-o primarie.

Functionari publici vedeti OG 6/2007.