avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 510 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Buna ziua! Avand in vedere prelungirea aplicabilitatii ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Buna ziua! Avand in vedere prelungirea aplicabilitatii prevederilor ...

Buna ziua! Avand in vedere prelungirea aplicabilitatii prevederilor OUG 147/2020 pana in iunie 2021, stiti daca pe perioada vacantelor din februarie, aprilie, mai 2021, parintii pot beneficia de zile libere pentru supraveghere copil? Multumesc!

Alte discuții în legătură

Bună ziua. as dori sa știu dacă în aceasta perioada de vacanta ... mela2008 mela2008 Bună ziua. As dori sa știu dacă în aceasta perioada de vacanta prelungita, respectiv 12-29 aprilie 2021 părinții pot beneficia de concediu pentru ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! pe perioada vacantei intersemestriale din februarie ... monica100 monica100 Buna ziua! Pe perioada vacantei intersemestriale din februarie 2021 se pot acorda zile libere pentru supraveghere copil sau desfasurarea activitatii parintelui ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! sotul meu a solicitat ramanerea acasa pentru supravegherea ... rluciana rluciana Buna ziua! Sotul meu a solicitat ramanerea acasa pentru supravegherea copilului nostru de 4 ani incepand cu 20.10 2020 eu fiind nevoita sa fiu prezenta la ... (vezi toată discuția)