avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 797 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Bună ziua. As dori sa știu dacă în aceasta ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Bună ziua. As dori sa știu dacă în aceasta perioada de vacanta ...

Bună ziua. As dori sa știu dacă în aceasta perioada de vacanta prelungita, respectiv 12-29 aprilie 2021 părinții pot beneficia de concediu pentru supravegherea copilului cu vârstă pana la 12 ani în baza OUG 147/2020.

Alte discuții în legătură

Buna ziua! avand in vedere prelungirea aplicabilitatii prevederilor ... monica100 monica100 Buna ziua! Avand in vedere prelungirea aplicabilitatii prevederilor OUG 147/2020 pana in iunie 2021, stiti daca pe perioada vacantelor din februarie, aprilie, ... (vezi toată discuția)
Buna!am o intrebare.daca fetita mea a împlinit 12 ani in iulie ... andreijoe andreijoe Buna!Am o intrebare.Daca fetita mea a împlinit 12 ani in iulie 2020 ma incadreaza pentru a beneficia de 75% in plus la salar conform OUG 147/2020 ,cu ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. am cateva intrebari la care as dori un raspuns. lucrez ... alexdea alexdea Buna ziua. Am cateva intrebari la care as dori un raspuns. Lucrez de 5 ani cu contract PFA. Din motive medicale, trebuie sa renut la serviciu, ultima luna ... (vezi toată discuția)