avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 933 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua .As dori sa întreb dacă pentru amânarea ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua .As dori sa întreb dacă pentru amânarea ratelor ...

Buna ziua .As dori sa întreb dacă pentru amânarea ratelor pentru anul 2021 a fost publicata ordonanta, am sunat la banca și ca de obicei ei nu stiu nimic.Multumesc.

Alte discuții în legătură

Amanare rate 2022 Anutza8 Anutza8 Buna ziua. As dori sa aman rata la un credit conform noii ordonante de la 1 iulie, credit pentru care am facut amanare pentru 3 luni in 2021 conform ordonantei ... (vezi toată discuția)
Amanare la plata ratelor - ajutor brokenangel brokenangel Dupa 1 luna in care am scris mailuri, am mers la banca cu solicitare amanare rate si muuulte ore pierdute asteptand sa imi raspunda cineva ... Ieri reusesc sa ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. mama mea (decedata) a avut un credit la raiffeisen ... Eu Tudor Eu Tudor Buna ziua. Mama mea (decedata) a avut un credit la raiffeisen bank cu asigurare de viata la uniqa, asigurarea a acoperit o parte din creditul restant deoarece ... (vezi toată discuția)