Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Te poti angaja dupa trecerea de lapensionarea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Te poti angaja dupa trecerea de lapensionarea anticipata partiala ...

Te poti angaja dupa trecerea de la pensionarea anticipata partiala la pensionarea la limita de varsta dupa ce ai implinit 65 de ani, fara sa fi pri mit decizia de pensionare la limita de varsta?
Rudi56, utilizator
Persoanele pensionate la limita de varsta pot cumula pensia cu salariul.

Este necesar sa primiti decizia de pensionare la limita de varsta.