Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara.Am.si eu nevoie de o lamurire.Poate exista ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara.Am.si eu nevoie de o lamurire.Poate exista un act ...

Buna seara.Am.si eu nevoie de o lamurire.Poate exista un act de donatie cu uzufruct care sa fie ca act dat in cunostinta si in baza de date trecuta donatara ca propietar cu vanzare cumparare a unui imobil?este legal asa ceva?
Păi e ca si cum ai face din mere, pere.
Dacă actul e donație, e donație pana la capat.
ce baza de date?