Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Un vecin a facut un acoperis gresit si pe mine ma ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Un vecin a facut un acoperis gresit si pe mine ma plouamsi mi ...

Un vecin a facut un acoperis gresit si pe mine ma plouamsi mi s au distrus bunurile inclusiv geamurile termopan se poate face plangere si sa fie obligat sa mi plateasca daunele provocate
Singura solutie este sa va adresati instantei, daca nu va intelegeti amiabil.
Si ar fi bine sa consultati un avocat inainte de a face asta, ar trebui sa strangeti si probe ( poze, martori, etc.).