Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... in cat timp se emite certificatul de mostenitor dupa ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

in cat timp se emite certificatul de mostenitor dupa ce toti ...

in cat timp se emite certificatul de mostenitor dupa ce toti mostenitorii se prezinta la notar si sunt de acord cu cotele stabilite si se platesc toate taxele ?
În aceeași zi sau in 2-3 zile maximum.