avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1007 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... in cat timp se emite certificatul de mostenitor dupa ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

in cat timp se emite certificatul de mostenitor dupa ce toti ...

in cat timp se emite certificatul de mostenitor dupa ce toti mostenitorii se prezinta la notar si sunt de acord cu cotele stabilite si se platesc toate taxele ?
Cel mai recent răspuns: raluk0207 , utilizator 20:33, 15 Ianuarie 2021
În aceeași zi sau in 2-3 zile maximum.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dezbatere/partaj notar vs dezbatere/partaj in instanta ulises10 ulises10 suntem trei si ne-am pus de acord asupra impartelii. eu propun sa mergem la notar si in principiu toti sunt de acord. cand sunt toate actele pregatite, unul ... (vezi toată discuția)
Partaj in trei , dar fara un mostenitor cozsmin2 cozsmin2 Salutare dragi utilizatori al acestui forum , Vreau a cumpar un teren pe care avem 3 mostenitori ( mostenitori pt ca nu au platit taxele la primarie si nu ... (vezi toată discuția)
Dezbatere succesiune vlad george vlad george buna ziua-am fost 7 frati din care am mai ramas 5 in viata,pentru dezbaterea succesiunii urmeaza sa ne prezentam la notariatul din judetul respectiv in termen ... (vezi toată discuția)