Forum Discuţii juridice Executare silită Art. 268. - Posibilitatea de contestare. Pot face ...
Discuție deschisă în Executare silită

Art. 268. - Posibilitatea de contestare. Pot face contestatie ...

Art. 268. - Posibilitatea de contestare. Pot face contestatie si dupa 3 ani impotriva titlui de creanta?

Va multumesc!
ce contestati de fapt ? contestatia la titlu , da o puteti depune in perioada de prescriptie, de 3 ani.
sa nu confundati contestatie la executare cu cea la titlu.
ce contestati mai exact ?
ce inseamna invocate de contestator?

gi-jane2 a scris:

ce contestati de fapt ? contestatia la titlu , da o puteti depune in perioada de prescriptie, de 3 ani.
sa nu confundati contestatie la executare cu cea la titlu.
ce contestati mai exact ?

ce inseamna In drept, a invocat despozitiile art 205 cod de procedura civila, codul de procedura fiscala.

gi-jane2 a scris:

ce contestati de fapt ? contestatia la titlu , da o puteti depune in perioada de prescriptie, de 3 ani.
sa nu confundati contestatie la executare cu cea la titlu.
ce contestati mai exact ?

daca dvs raspundeti prin alte intrebari... succes!
contestatie la executare silita