Forum Discuţii juridice Achiziţii publice obtinere spatiu de la o institutie de stat pentru un ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

obtinere spatiu de la o institutie de stat pentru un stand

Buna ziua si La Multi Ani, va rog sa ma ajutati sa fac un memoriu pentru obtinerea unui spatiu de 2m patrati de la o institutie de stat pentru amplasarea unui stand, asa mi sa cerut......!? Va multumesc !
~ Conținut șters la cerere ~
solicitați informații la Direcției de Administrare a Patrimoniului Public și Privat a primăriei ,care se ocupa de organizarea licitațiilor pentru spatii aflate în domeniul public sau privat al unității administrativ teritoriale , formulând o cerere prin care solicitați închirierea spațiului respectiv...