Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Autoritatea contractanta semneaza contractul de ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Autoritatea contractanta semneaza contractul de achizitie publica ...

Autoritatea contractanta semneaza contractul de achizitie publica pe data de 17.12.2020 iar prestatorul pe data de 20.12.2020. Care din cele doua date se trece in SICAP ca fiind data de atribuire a contractului?
Fac o corectie - intrebarea corecta este - Care din cele doua date se trece in SICAP ca fiind data de SEMNARE a contractului?