avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1634 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna e adevarat ca daca am fost urmarit pe bunuri in ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna e adevarat ca daca am fost urmarit pe bunuri in romania ...

Buna e adevarat ca daca am fost urmarit pe bunuri in romania si nu au avut ce imi lua creditorii isi pot angaja avocat aici in alta tara sa ma dea in judecata si sa mi se opreasca din salar?multumesc
Cel mai recent răspuns: Gradmariana_92 , utilizator 16:03, 26 Ianuarie 2021
Sa te găsească in primul rand.Iti spun din proprie experiență, nu își bat capul,preferă să te aștepte la cotitură in Ro.
Ultima modificare: Marți, 26 Ianuarie 2021
aikidoro, utilizator
Sanse infime de a se intampla asa ceva,ar presupune costuri,timp pierdut ,probleme de legislație a altor state etc.
Multumesc

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Sanse infime de a se intampla asa ceva,ar presupune costuri,timp pierdut ,probleme de legislație a altor state etc.

Sper sa nu creditpri sunt vecini vor 50 de mi de euro pt ca a curs apa de la mine din curte pe drum una cu masina a calcato p mama lor asigurarea tipei lea dat50 de mi dr mai vor si de la mine desi in romania tot noi am casigat si mam gandot ca poate ar incerca si aici.au vrut sa ne ia casa dar nu au reusit

aikidoro a scris:

Sa te găsească in primul rand.Iti spun din proprie experiență, nu își bat capul,preferă să te aștepte la cotitură in Ro.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Monarhia nu poate sa revina in romania! cine au fost monarhii din romania si ce s-a intamplat in fapt. rodica_post rodica_post Regele Mihai aşteaptă să i se pună tronul în braţe. Mai are de aşteptat,pentru că ,se pare ca nici acum nu şi-a dat seama de ce monarhia a ieşit ... (vezi toată discuția)
Retinut in germania denisalis denisalis buna ziua as-si dori sa aflu ce proceduri sa urmez am un baiat care a lucrat in danemarca saptamana trecuta a vrut sa vina acasa sa imbarcat intr-un microbuz ... (vezi toată discuția)
Schimbare incadrare juridica tentativa de omor lorilori43 lorilori43 vreau sa va povestesco intamplare care sunt nelamurit...,cateva persoane sau luat de mine in oras si m-au atacat, am facut plagere la politie dupa care ... (vezi toată discuția)