Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna e adevarat ca daca am fost urmarit pe bunuri in ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna e adevarat ca daca am fost urmarit pe bunuri in romania ...

Buna e adevarat ca daca am fost urmarit pe bunuri in romania si nu au avut ce imi lua creditorii isi pot angaja avocat aici in alta tara sa ma dea in judecata si sa mi se opreasca din salar?multumesc
Sa te găsească in primul rand.Iti spun din proprie experiență, nu își bat capul,preferă să te aștepte la cotitură in Ro.
aikidoro, utilizator
Sanse infime de a se intampla asa ceva,ar presupune costuri,timp pierdut ,probleme de legislație a altor state etc.
Multumesc

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Sanse infime de a se intampla asa ceva,ar presupune costuri,timp pierdut ,probleme de legislație a altor state etc.

Sper sa nu creditpri sunt vecini vor 50 de mi de euro pt ca a curs apa de la mine din curte pe drum una cu masina a calcato p mama lor asigurarea tipei lea dat50 de mi dr mai vor si de la mine desi in romania tot noi am casigat si mam gandot ca poate ar incerca si aici.au vrut sa ne ia casa dar nu au reusit

aikidoro a scris:

Sa te găsească in primul rand.Iti spun din proprie experiență, nu își bat capul,preferă să te aștepte la cotitură in Ro.