avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 790 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara..daca am contract de voluntar la un spital ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara..daca am contract de voluntar la un spital si intre ...

Buna seara..daca am contract de voluntar la un spital si intre timp am gasit de munca la alt spital...se poate sa am un CIM si unul de voluntar pe aceasi functie? ( asistent medical) Dar spitale diferite.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:44, 27 Ianuarie 2021
Se pot cumula cele doua tipuri de contracte.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Norma de munca Clara Elena Clara Elena Bună seara! Se pot încheia 2 contracte de munca, cu norma întreaga fiecare- 7h/zi, la 2 angajatori diferiți? (vezi toată discuția)
Salariul cadrelor didactice din domeniul medical Val_2019 Val_2019 Buna seara. Va adresez urmatoarea intrebare: Un medic, cadru universitar cu integrare clinica, are norma intreaga la universitatea de medicina si, conform ... (vezi toată discuția)
2 contracte de munca la acelasi angajator filipl filipl Buna ziua, Doresc sa va intreb daca o persoana angajata la o institutie bugetara cu o norma de baza , poate participa la concurs pentru inca 0,5 norma pe ... (vezi toată discuția)