Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara..daca am contract de voluntar la un spital ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara..daca am contract de voluntar la un spital si intre ...

Buna seara..daca am contract de voluntar la un spital si intre timp am gasit de munca la alt spital...se poate sa am un CIM si unul de voluntar pe aceasi functie? ( asistent medical) Dar spitale diferite.
Se pot cumula cele doua tipuri de contracte.