Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua. Cum se poate face recurs online la o ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua. Cum se poate face recurs online la o sentinta penală? ...

Buna ziua.
Cum se poate face recurs online la o sentinta penală?

Va mulțumesc anticipat.
Trimiteti apelul, ca nu e recurs, în cele 10 zile pe adresa de e-mail a registraturii Judecătoriei.
Cel mai bine ar fi sa trimiteti prin posta prin scrisoare recomandata cu confirmare de primire.
Asa veti avea si o dovada certa.