Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara. Se poate dezbate succesiunea la notar si ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara. Se poate dezbate succesiunea la notar si apoi in ...

Partaj judiciar.
MYLYMYLY, utilizator
Dacă după dezbaterea succesiunii, moștenitorii nu se mai inteleg la partaj, da.