Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu informatii cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu informatii cu privire la gestionarea ...

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati cu informatii cu privire la gestionarea unui parc auto/gestiune combustibil si daca exista cursuri in acest domeniu.
Va multumesc anticipat!
Astept răspunsuri!
Exista cursuri de gestionar.