Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Dacă iau concediu de acomodare din februarie, 2021 ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Dacă iau concediu de acomodare din februarie, 2021 pot beneficia ...

Dacă iau concediu de acomodare din februarie, 2021 pot beneficia în martie 2021 de mărirea de indemnizație calculata
Despre ce indemnizatie vorbiti ?