avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 346 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Dacă iau concediu de acomodare din februarie, 2021 ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Dacă iau concediu de acomodare din februarie, 2021 pot beneficia ...

Dacă iau concediu de acomodare din februarie, 2021 pot beneficia în martie 2021 de mărirea de indemnizație calculata
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:05, 30 Ianuarie 2021
Despre ce indemnizatie vorbiti ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua am lucrat ca profesor și din februarie 2021 iau concediu ... Luță Dalia Luță Dalia Bună ziua am lucrat ca profesor și din februarie 2021 iau concediu de acomodare în vederea adopției. As dori sa știu dacă din martie 2021 se aplica și ... (vezi toată discuția)
Buna ziua.am inteles ca din martie 2021 se schimba modul de calcul ... Luță Dalia Luță Dalia Buna ziua.Am inteles ca din martie 2021 se schimba modul de calcul a indemnizatiei pentru concediu de acomodare in vederea adoptiei.O persoana care are ... (vezi toată discuția)
Intrebari concediu de acomodare adrianam91 adrianam91 pentru a intra în ccc/ concediu de acomodare și a beneficia de indemnizatie, este nevoie sa fi obținut venituri impozabile în minim 12 luni din ultimele ... (vezi toată discuția)