Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Administratorul are cazier fiscal?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Administratorul are cazier fiscal?

Buna ziua!
Firma infiintata in 2005, sediu expirat si radiata de registrul comertului prin 2013 si de anaf in 2018. Administratorul are cazier fiscal? Si daca are, ce poate face pentru a-l sterge? Multumesc!
george-neagu, moderator
Care este întrebarea ?
Buna ziua! Intrebarea este daca administratorul are cazier. Radierea a fost facuta de catre anaf, din oficiu
Ati scris ca firma a fost "radiata de registrul comertului prin 2013 si de anaf in 2018". Daca a fost radiata, nu mai are de unde sa fie cazierul cu probleme. Sau de fapt nu prea a fost "radiata"?