Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Medie purtare si Admitere Unitati de Invatamant MAI
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Medie purtare si Admitere Unitati de Invatamant MAI

Buna seara ! As vrea sa particip la concursul de admitere la pompieri. Problema pe care o am este media la purtare ( 8.75 ) media minima pentru admitere este 9. Media am avut o scazuta pentru ca am avut grija de tatal meu ce era in spital, iar eu fiind un copil mai timid nu am anuntat la timp problema mea la liceu. Abia dupa decesul tatalui am explicat la liceu de ce lipseam de la ore, dar din pacate media era deja pusa. Precizez ca am un proces
verbal de la directorul
scolii in care se arata motivul
pentru care am avut media scazuta.Credeți ca dacă as atașa la dosarul de admitere acel proces verbal ar exista vreo sansa sa pot participa la concursul de admitere? Va multumesc
Gabriel2106, utilizator
Ar trebui sa va adresati I.S.U. pentru a sti daca va primesc sau nu dosarul ...