Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna seara! Vreau sa dau la drept și am o ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna seara! Vreau sa dau la drept și am o nelămurire, ar fi ...

Buna seara! Vreau sa dau la drept și am o nelămurire, ar fi vreo problema daca intr-unul din cei 4 ani de liceu am avut media la purtare anuală scăzută la 9,5?
Nu are nicio legatura nota la purtare cu admiterea la Facultatea de Drept.