Forum Discuţii juridice Executare silită pot depune actiune in constatare clauze abuzive?
Discuție deschisă în Executare silită

pot depune actiune in constatare clauze abuzive?

Am depus o contestatie la executare pe care am pierdut-o, insa nu am invocat clauzele abuzive. Executarea silita s-a incheiat prin poprirea integrala a debitului. Intrebarea este daca pot depune actiune in constatare clauze abuzive acum, sunt multe in contract si referitor la comisioane si referitor la dobanzi? Multumesc.
Chestiuta, utilizator