Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu salariul minim ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu salariul minim utilizat in ...

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati cu salariul minim utilizat in calculul pentru persoane cu handicap neincadrate in munca in cazul unei societati din domeniul constructilor CAEN 4321. Salariul folosit este salariul minim garantat pe tara 2300 lei pentru societati care activeaza in domeniul constructiilor?
Salariu minim pe societate este 3000 lei.
alina.flashlighting, utilizator
Salariul minim este cel de 3000.
Va multumesc!