avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 806 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... indemnizație de sprijin COVID pentru artisti
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

indemnizație de sprijin COVID pentru artisti

Indemnizație de sprijin COVID pentru artisti

A aplicat cineva? Stiti cumva care e procedura? Intreb pentru o dna care are PFA si care nu stie de unde sa inceapa.
Am gasit ca ar trebui trimise documentele pe aici.gov.ro , dar nu stiu ce procedura sa aleg sa vad macar ce documente ii trebuie.

Alte discuții în legătură

Cum interpretati articolul respectiv? jaguarxkr jaguarxkr Producţia unui film realizat cu ajutorul creditului pentru producţie, al sprijinului financiar automat pentru succes de public, precum şi al sprijinului ... (vezi toată discuția)
instantele nu afiseaza listele cu mediatori underworld underworld Am mers la Judecatoria Cluj Napoca si am intrebat unde este Tabloul Mediatorilor , pe care as vrea sa il consult. Ei bine, surpriza: doamnele de la arhiva nu ... (vezi toată discuția)
Desfasurare activitate pfa in ue valiway valiway Buna ziua Va rog sa-mi transmiteti daca stie cineva modul in care este reglementata activitatea unei PFA intr-un alt stat membru UE: daca se poate, ce ... (vezi toată discuția)