avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 949 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Important:Buna ziua as dori sa intreb,daca am hotarare ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Important:Buna ziua as dori sa intreb,daca am hotarare judecatoreasca precum ...

Buna ziua as dori sa intreb,daca am hotarare judecatoreasca precum divortul este pronuntat ca definitiv si irevocabil dar nu am stampilat deoarece procesul nu a fost inca incheiat pentru stabilirea domiciliului copilului,ceea ce cumpar pentru mine(casa,masina,etc) acum,poate fi împărțit in caz de fosta sotie vrea partaj sau nu mai are cum?stimă
Cel mai recent răspuns: dannyell1977 , utilizator 10:50, 17 Februarie 2021
Sunt bunuri proprii.
Multumesc frumos

gi-jane2 a scris:

Sunt bunuri proprii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Partaj katykati katykati Buna ziua Daca fostul meu sot isi inregiatreaza o masina adusa din afara dar imediat dupa pronuntarea divortului ea mai face obiectul partajului? VA MULTUMESC. (vezi toată discuția)
Redeschidere partaj ContSters287120 ContSters287120 Buna ziua, Sotul a divortat de fosta sotie in urma cu 7 ani. In urma divortului, cei doi copii au ramas in ingrijirea mamei, iar acesteia i-au ramas la ... (vezi toată discuția)
Partaj prietenoasa prietenoasa Stimati domni, intrebarea mea este: daca sotii au locuit in apartamentul de serviciu al politiei, iar dupa divort, sotul a cumparat si vandut apartamentul, ... (vezi toată discuția)