Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Important:Buna ziua as dori sa intreb,daca am hotarare ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Important:Buna ziua as dori sa intreb,daca am hotarare judecatoreasca precum ...

Buna ziua as dori sa intreb,daca am hotarare judecatoreasca precum divortul este pronuntat ca definitiv si irevocabil dar nu am stampilat deoarece procesul nu a fost inca incheiat pentru stabilirea domiciliului copilului,ceea ce cumpar pentru mine(casa,masina,etc) acum,poate fi împărțit in caz de fosta sotie vrea partaj sau nu mai are cum?stimă
Sunt bunuri proprii.
Multumesc frumos

gi-jane2 a scris:

Sunt bunuri proprii.