Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Anul trecut cind a venit pandemia am fost trimisi in ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Anul trecut cind a venit pandemia am fost trimisi in concediu ...

Anul trecut cind a venit pandemia am fost trimisi in concediu de odihna, in loc de somaj tehnic, e legal asa ceva?
Ati depus si cerere de acordare a CO?
Nu