avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 510 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... As dori să îmi deschid un Pfa.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

As dori să îmi deschid un Pfa.

Bună seara. As dori să îmi deschid un Pfa. Aș vrea să știu ce cod CAEN imi trebuie. Doresc să vând aranjamente florale din flori de săpun. Dacă vreau să vând și online am nevoie de alt cod CAEN?
Ultima modificare: Luni, 1 Martie 2021
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Madalina Pascu , Avocat 13:46, 1 Martie 2021
Comerţ cu ridicata al produselor chimice 4675

Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc 4649

Comerţ cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, şi produse de întreţinere 4644

Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie 4645
Cod CAEN 4791 Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Caen pentru comert cu detergenti plummy plummy Buna ziua La ce cod caen intra comercializarea de detergenti, solutii de curatare si lavete si alte accesorii? Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice ... (vezi toată discuția)
Cod caen raulTM raulTM BUNA SEARA! SPUNETI-MI VA ROG DACA POT COMERCIALIZA PRODUSE PT CURATENIE GEN DETERGENTI,HARTIE IGIENICA,GALETI,MATURI ETC) PE COD CAEN 4645.MULTUMESC (vezi toată discuția)
Comert cu detergenti live_maz live_maz are cineva ideea unde se incadreaza comertul cu detergenti? ce cod caen trebuie? va multumesc (vezi toată discuția)