Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... As dori să îmi deschid un Pfa.
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

As dori să îmi deschid un Pfa.

Bună seara. As dori să îmi deschid un Pfa. Aș vrea să știu ce cod CAEN imi trebuie. Doresc să vând aranjamente florale din flori de săpun. Dacă vreau să vând și online am nevoie de alt cod CAEN?
george-neagu, moderator
Comerţ cu ridicata al produselor chimice 4675

Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc 4649

Comerţ cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, şi produse de întreţinere 4644

Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie 4645
Cod CAEN 4791 Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet