Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Dosarul a fost la un complet intre timp sa schimbat la ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Dosarul a fost la un complet intre timp sa schimbat la alt complet ...

Dosarul a fost la un complet intre timp sa schimbat la alt complet si acum se intoarce la acelasi complet ce se poate face ?dosar pe litigii de munca se judeca din Martie 2016,firma este in insolventa din 2012 ,este facuta expertiza contabila judiciara si terminata din 2019 si sa tot amanat ,am fost angajat . Drepturi salariale,din 2017 se judeca la Tribunalul Valcea
valentin6768, utilizator
Oferiti mai multe detalii ca sa putem intelege. Daca nu intelegem, nu va putem ajuta.
Ce fel de dosar este? Care este obiectul dosarului? La ce instanta este? De ce a fost mutat la un alt complet? Un numar de dosar?
Dosarul este pe litigii de munca,firma este in involventa din 2012,ne-am judecat la Brasov si de acolo ne-a trimis la Valcea la judecatorul sindic ne judecam din 2016,in 2017 ne-am dus la Valcea in 2018 sa dispus efectuarea expertizei contabila judiciara in 2019 sa terminat expertiza sa facut obiectiuni la expertiza ,sa dat raspuns la obiectiuni ,sam fost pus sa platesc expertiza desi in expertiza se vede clar ca societatea are sa imi dea bani, ,in decembrie 2020 dosarul s-a schimbat de la s2 la s1 (un alt complet) acum ne-a spus ca dosarul se va muta inapoi la s2 la completul care a fost.Intrebarea mea este Ce pot sa fac,mentionez ca am avut avocat si dupa termenul din decembrie mi-a spus ca nu doreste sa ma mai reprezinte si a reziliat contractul.